Małgorzata Kulbaczewska-Figat
Koordynatorka portalu Nasze Argumenty
Dziennikarka i reporterka, współpracowniczka Fundacji Naprzód, redaktor naczelna portalu Cross-Border Talks, poświęconego stosunkom międzynarodowym i problemom społecznym. Publikowała w „Dzienniku Trybuna”, „Nowym Tygodniu Popularnym”, Krytyce Politycznej, włoskim lewicowym piśmie „Left.it”. Absolwentka Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.
Anna Grodzka
aktywistka, była posłanka
Transpłciowa aktywistka społeczna, współzałożycielka Fundacji Trans-Fuzja oraz Fundacji „Społeczeństwo FAIR“. Studiowała psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadziła wydawnictwo książkowe Alma-Press i działalność gospodarczą w branży poligraficznej. Była aktywistką lewicowych partii i organizacji społecznych oraz posłanką na Sejm VII kadencji, teraz jest bezpartyjna. Na emeryturze cieszy się urokami życia staruszki i nareszcie ma czas na swoje hobby - muzykę. Nie stroni od publicystyki.
Michał Kasprzak
krytyk kultury
Redaktor naczelny kwartalnika „Wakat”, wieloletni pracownik Staromiejskiego Domu Kultury w Warszawie. Studiował polonistykę w Uniwersytecie Warszawskim. Publikował m.in. w „Gazecie Stołecznej”, „Lampie”, „Ha!arcie”, „Arteriach”, „Witrynie Czasopism”.
Gavin Rae
socjolog
Doktor habilitowany, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, specjalista w tematyce społeczeństw postkomunistycznych. Autor monografii i artykułów poświęconych polskiej transformacji ustrojowej i współczesnej polityce polskiej. Prezes zarządu Fundacji Naprzód.
Tomasz Rollnik
działacz związkowy
Ideowiec, zawsze po stronie pracowników. Działalność związkową zaczynał w 2006 r. Przez 7 lat był przewodniczącym Komisji Zakładowej WZZ "Sierpień 80". Jego dewiza brzmi: sam nie możesz nic , ale razem możemy wszystko.


 

Portal nargumenty.pl jest internetowym serwisem społeczno-politycznym, którego celem jest popularyzacja alternatywnej narracji politycznej.

Nie podzielamy wielu opinii głównego nurtu, zarówno tych prezentujących optykę konserwatywno-narodową, jak i prezentujących liberalną wizję światopoglądową. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do relacjonowania spraw pracowniczych, różnych form samoorganizacji, spółdzielczości, partycypacji pracowniczej w zarządzaniu oraz kultury i sztuki zaangażowanej.

nargumenty.pl stanowi rozszerzenie działalności „papierowego” kwartalnika Nasze Argumenty.